Żołędowo, ul. Jesionowa 7
Wilcze, ul. Szosa Gdańska 34-36

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste to jedne z najbardziej popularnych systemów sprężynowych, które swoje zastosowanie mają przede wszystkim w meblach tapicerowanych i ogrodowych, czy fotelach samochodowych.

To właśnie sprężyny faliste są kluczowym elementem wypełnienia mebli tapicerskich, odpowiadając za ich komfort i użyteczność. Dlatego też jakość ich wykonania ma ogromny wpływ na całą konstrukcję. Producent sprężyn Prosper Metal dzięki dostępnej w swoim parku maszynowym "Wells Zig Zag Machine - SW200", jak i również wieloletniemu doświadczeniu może sprostać oczekiwaniom swoich kontrahentów. Produkowane w naszej fabryce sprężyny tapicerskie poddawane są testom na siły rozciągania i zwrotne. Dzięki temu mamy pewność jakości naszych produktów.

Sprężyny faliste SPAR według indywidualnych specyfikacji klienta z drutów o średnicy 2,5 mm, 2,8 mm, 3,0 mm, 3,8 mm, 4,0 mm w typach A-płaskie i B-okrągłe. Wymiary standardowe sprężyn według załączonej dokumentacji na stronie. Istnieje możliwość zamówienia sprężyn w kręgach o długości od 15 - 25 mb.

Dane techniczne
nazwa: Sprężyna falista typ A lub B
długość: wg. zamówienia
materiał: drut sprężynowy fi-2,5-4,0 mm