Żołędowo, ul. Jesionowa 7
Wilcze, ul. Szosa Gdańska 34-36

Sprężyny

Przedsiębiorstwo PROSPER P.H.U przedstawia Państwu ofertę na sprężyny faliste, typu A lub B które są produkowane z drutów sprężynowych w zakresie średnic od fi-2,5 mm do fi 4,0 mm. Mamy możliwość produkcji innych rodzajów sprężyn według rysunku lub wzoru klienta. Fakt posiadania wtryskarek w naszym parku maszynowym pozwala nam na przedstawienie Państwu oferty na stopy meblowe oraz inne akcesoria z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.


Wykorzystywane materiały

Do produkcji sprężyn wykorzystujemy w naszej wytwórni wytrzymałe materiały, tj. druty sprężynowe certyfikowane najwyższej jakości, jak również druty nierdzewne.

Zastosowanie

Poza seryjną produkcją sprężyn dla przedsiębiorstw realizujemy również sprzedaż na zasadzie detalicznej. Jako producent sprężyn nasze produkty adresujemy do przedsiębiorstwa działających na terenie całego kraju, jak i za granicą. Są to przede wszystkim firmy działające w przemyśle ciężkim, meblarskim czy motoryzacyjnym.

Zalety naszej produkcji

Produkcja sprężyn realizowana przez Przedsiębiorstwo Prosper zapewnia klientom wykonanie zleceń dokładnie i rzetelnie, konkurencyjność pod względem jakości, realizację zleceń zgodnie z ustalonymi terminami.

Działalność polegająca na produkcji sprężyn falistych realizowana jest w ramach PRZEDSIĘBIORSTWA PROSPER od lipca 1985 roku z siedzibą w miejscowości Wilcze ul. Szosa Gdańska 34-36, 86-031 Osielsko, woj. Kujawsko-Pomorskie.

Sprężyna ściskana


Sprężyna specjalna


Sprężyna dwustożkowa


Sprężyna rozciągana